Ratujmy Imielin i Nasz Imielin teraz razem

Dokładnie 30 listopada minęły dwa lata, od kiedy istnieje akcja społeczna Ratujmy Imielin. Zaczęło się od inicjatywy kilku osób, które nie mogły pogodzić się z myślą, że ich domy mogą zostać zniszczone, w związku z planowaną eksploatacją złoża Imielin Północ. Nigdy nie prowadziliśmy takiej akcji, wszystko było dla nas nowe – prowadzenie fanpage na FB, zbudowanie i utrzymywanie strony WWW, akcje informacyjne, spotkania z mieszkańcami, współpraca z UM Imielin oraz z istniejącymi już wówczas stowarzyszeniami Granice Natury i Zielony Imielin. Akcja nigdy nie uzyskała formy prawnej i zawsze była finansowana tylko z prywatnych środków kilku osób.

W styczniu tego roku większość z nas została członkami założycielami stowarzyszenia Nasz Imielin, które powstało dzięki staraniom Tomka Lamika. Chcemy Was poinformować, że od 1 grudnia  fanpage FB Ratujmy Imielin i strona www.ratujmy-imielin.pl publikują w imieniu Ratujmy Imielin i Nasz Imielin. Stopniowo będziemy realizować drobny „rebranding” fanpage na FB i strony WWW tak, aby odzwierciedlały ten fakt. Już obecnie fanpage na FB ma zmienioną nazwę na „Ratujmy Imielin & Nasz Imielin”.

Tak jak już kiedyś pisaliśmy, aby działać potrzebujemy WAS i WASZEGO aktywnego udziału i poparcia. Liczymy na WAS! Pozdrawiamy serdecznie akcja społeczna Ratujmy Imielin i stowarzyszenie Nasz Imielin.

Zarejestruj się

Zarejestruj się

Zarejestruj się, aby na podany adres e-mail otrzymywać od nas najświeższe informacje związane z akcją „Ratujmy Imielin”.

Dziękujemy!