GDOŚ ponownie przesuwa termin wydania decyzji środowiskowej

Dokładnie 30 listopada minęły dwa lata, od kiedy istnieje akcja społeczna Ratujmy Imielin. Zaczęło się od inicjatywy kilku osób, które nie mogły pogodzić się z myślą, że ich domy mogą zostać zniszczone, w związku z planowaną eksploatacją złoża Imielin Północ. Nigdy nie prowadziliśmy takiej akcji, wszystko było dla nas nowe – prowadzenie fanpage na FB, zbudowanie i utrzymywanie strony WWW, akcje informacyjne, spotkania z mieszkańcami, współpraca z UM Imielin oraz z istniejącymi już wówczas stowarzyszeniami Granice Natury i Zielony Imielin. Akcja nigdy nie uzyskała formy prawnej i zawsze była finansowana tylko z prywatnych środków kilku osób.

W styczniu tego roku większość z nas została członkami założycielami stowarzyszenia Nasz Imielin, które powstało dzięki staraniom Tomka Lamika. Chcemy Was poinformować, że od 1 grudnia  fanpage FB Ratujmy Imielin i strona www.ratujmy-imielin.pl publikują w imieniu Ratujmy Imielin i Nasz Imielin. Stopniowo będziemy realizować drobny „rebranding” fanpage na FB i strony WWW tak, aby odzwierciedlały ten fakt. Już obecnie fanpage na FB ma zmienioną nazwę na „Ratujmy Imielin & Nasz Imielin”.

Tak jak już kiedyś pisaliśmy, aby działać potrzebujemy WAS i WASZEGO aktywnego udziału i poparcia. Liczymy na WAS! Pozdrawiamy serdecznie akcja społeczna Ratujmy Imielin i stowarzyszenie Nasz Imielin.

Zarejestruj się

Zarejestruj się

Zarejestruj się, aby na podany adres e-mail otrzymywać od nas najświeższe informacje związane z akcją „Ratujmy Imielin”.

Dziękujemy!